HP

HP

HP Tüketici ve Kurumsal ürün grubundaki ürünlere tüm Türkiye için yerinde (On-Site) veya adresten alım/adrese teslim (Off-Site) şeklinde yetkili bakım onarım servis desteği sağlamaktadır.

Garanti kapsamındaki arızalı ürünleriniz için, HP Çağrı Merkezi üzerinden ürününüzün onarım durumu hakkında bilgi alabilir veya ürünün kargo alımı için talepte bulunabilirsiniz. Kargo alımları adresinizden ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ürününüzün onarımı bittikten sonra da aynı şekilde kargo ile adresinize ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Yine, yerinde destek (On-Site) kapsamında olan arızalı ürünleriniz için HP Çağrı Merkezi üzerinden kayıt açtırabilir, HP Çağrı Merkezi üzerinden gelişmelerle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Tüm Türkiye için aynı uygulama geçerlidir. Onarım süresi boyunca tüm bilgilendirmeleri, e-mail, telefon ve SMS ile tarafınıza yapılmaktadır.


Ürün Teslimi için HP-Resepsiyon Noktalarımızla da hizmetinizdeyiz;

Ankara Ürün Teslim Noktası : Çetin Emeç Bulvarı 7. Cadde 37/5 Aşağı Öveçler Çankaya Ankara

İzmir Ürün Teslim Noktası: Mansuroğu mah. 288/3 sokak no: 2 Bayraklı İzmir

Kadıköy / İstanbul Ürün Teslim Noktası : Osmanağa Mah, Kuşdili cad, Miski Amber Sok, Tibetoğlu İş Merkezi, No 32 KADIKÖY ISTANBUL

Mecidiyeköy / İstanbul Ürün Teslim Noktası : Profilo Alışveriş Merkezi Ana Giriş Katı, Z45 A Nolu Mağaza Cemal Sahir Sokak No 33 Mecidiyeköy


Onarım Merkezi Adres: ( Bu noktadan ürün teslim alınmamaktadır)

BDH Bilişim Destek Hizmetleri  San. ve Tic. A.Ş.
Şerifali Mah. Bayraktar Bulvarı
Burhan Sok. No : 5 Yukarıdudullu Ümraniye – İstanbul

 

Öneri, istek, bilgi talebi, şikayet ve teşekkürlerinizi buradan bize iletebilirsiniz.