Salesforce ile fark yaratın!

Çözümlerimizin üzerine en uç noktada Salesforce çözümlerini ekleyerek, Salesforce’un küresel ölçekte yenilikçi, öncü, dönüşüm ve değişimlere yön veren vizyonunu Türkiye pazarına Netaş’ın yarım asrı aşkın teknoloji tecrübesini de koyarak sunuyoruz.
DENEME SÜRÜMÜ İÇİN BAŞVURUN
Dünyanın 1 numaralı CRM sistemi, satış ekiplerinizin daha fazla fırsat kazanmasına, daha verimli çalışmasına ve çok daha etkin çalışarak müşterilerinizin beklentilerine karşılık verebilmesine olanak sağlar.
SALESFORCE SALES CLOUD

Sales Cloud satış süreçlerinizi otomatize ederek size kâğıt işleriyle uğraşmaktan kurtarır. Siz de satış yapmaya dönebilirsiniz. Müşterilerinizi, önemli sözleşmeleri, satış performansını ve müşteri ilişkilerini kolayca takip edersiniz. Kontrol panelleri ve raporlar sayesinde gerçek zamanlı iç görülerle güncel durumu kesintisiz takip edebilirsiniz.

SALESFORCE SERVICE CLOUD

Service Cloud müşteri memnuniyetinizi artırarak, sürekli değer yaratır, işletmenizi öne çıkarır. Kurulumu basittir. Müşteri taleplerini e-posta, sosyal medya, telefon ve sohbet platformundan alarak tek bir konsola taşıyarak, bu talepleri hemen doğru kişilere yönlendirin. Oluşturduğunuz bilgi havuzu ile müşteri destek uzmanlarınız her ihtiyaç halinde doğru yanıtları versin.

SALESFORCE MARKETING CLOUD

Salesforce Marketing Cloud, hem B2B hem B2C müşterileriniz için en özel müşteri deneyimini tasarlar. Ürün ve hizmetlerinizin bilinirliğini artırır, yeni satışlar için ipuçları yakalayarak satış ekibinizi hedeflerine taşır. Salesforce Marketing Cloud ile müşterilerinizi yakından tanıyın, onlara bağlı kalın ve uçtan uca tüm müşteri deneyimini kişiselleştirin. Tüm bunları yaparken, bir yandan da pazarlama yatırımlarınızın geri dönüşünü keyifle izleyin.

SALESFORCE COMMUNITY CLOUD

Salesforce Community Cloud, müşterilerinizi, iş ortaklarınızı ve çalışanlarınızı çevrimiçi bir sosyal platformda bir araya getirerek, birlikte çalışmaları için gerekli veri ve kayıtları paylaşmalarını sağlar. Bu sayede işletmenizdeki herkes müşterilere daha etkin hizmet sağlayarak, anlaşmaları hızla tamamlar, işlerini gerçek zamanlı olarak uzaktan yaparlar.

Müşterilerimiz 1000’den fazla kullanıcısını
Salesforce’a aktardı

Raporlar ve Dashboard

Dashboardlar tek seferde ve gerçek zamanlı olarak işinize dair tüm süreçlere genel çerçeveden bakabilmenizi sağlar. Dashboard üzerine de çekebileceğiniz, kolay oluşturulabilen ve detaylandırılmış raporlara her yerden ulaşabilirsiniz.

İş Akışları ve Onay Mekanizması

Görsel iş akış yapısı ile herhangi bir iş sürecini sürükle-bırak yaparak otomatik ve hızlıca tasarlayabilirsiniz. Esnek onay mekanizması ise indirimler, harcamalar ve daha fazlasını kolaylıkla yönetebilmenizi sağlar.

Chatter

Salesforce’un suite yapısında yer alan özelliklerden en çok kullanılan ve ekstra ücret gerektirmeyen Chatter ile mevcut bir tartışmaya katılabilir veya yeni konuyu siz başlatabilirsiniz. Kendi kişisel sosyal ağınızı oluşturup yüksek etkileşimle çözüme ulaşmayı hızlandırırsınız.

Mobil Ortamlarda Kullanım

Salesforce mobil cihazınızı taşınabilir bir satış ofisine dönüştürür. Çağrıları alabilir, cevaplayabilir, fırsatlar üzerinde çalışabilir veya nerede olursanız olun dahsboard’larınızı kontrol edebilirsiniz. mySalesforce yapısının esnekliği sayesinde zengin kişiselleştirme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Veri Yönetimi

Yüksek veri setlerini oluşturmak ve yönetmek herkes için kabus gibi olabilir. Neyse ki Salesforce’un özgün araçlara sahip CRM uygulamalarıyla CRM ile ilgili tüm durumlar kolaylıkla adreslenebilmektedir. İş geliştirmeyi tüm açılardan ele alan modüller satış ve pazarlama dışındaki alanlarda da size yön gösterir.

Tahminler

Satış gelirlerinizi geçmiş verilere bakarak planlamak, keşif ve eğilimlere göre oluşan market analizini yapmak ve tahminlerde bulunmak bu özellikle çok hızlı ve çok kolay. Tahmin özelliğiyle ekiplerinizin gerçek zamanlı tahminlerini izlemek, düzenleme, görünebilirlik, çoklu kur desteği ve daha fazlası mümkün.

30 Günlük Deneme Sürümü ÜCRETSİZ!

Dünyada en çok kullanılan CRM çözümünü ücretsiz olarak denemeye hemen başlayabilirsiniz.