BİZE ULAŞIN

Genel Müdürlük

BDH – Bilişim Destek Hizmetleri San. Tic. A.Ş.
Bağlarbaşı Mahallesi, Cemal Bey Caddesi
No:110, 34844 Maltepe/İstanbul

+90 (216) 500 17 00
+90 (216) 305 34 65

Şubelerimiz

Tüm Türkiye genelinde
farklı bölgelerde hizmet veren
tüm şubelerimizin listesini görmek için

TIKLAYIN…

BİZE ULAŞIN

Bize sormak veya iletmek istediğiniz mesajınızı alttaki formu doldurarak gönderebilirsiniz. İlgili arkadaşlarımız kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecekler.

ÜRÜN DURUM TAKİBİ

Tamir/bakım sürecindeki ürünlerinizin son durumunu merak ediyorsanız alttaki bağlantıları kullanarak sorgulama yapabilirsiniz;

HP Ürünleri Durum Sorgulama      Lenovo Ürünleri Durum Sorgulama       Samsung Ürünleri Durum Sorgulama       Zebra Ürünleri Durum Sorgulama

YARDIM MASASI

+90 216 500 17 17
Çalışma saatleri 09:00 ile 17:00 arasındadır

MÜŞTERİ BİLGİLENDİRME

Sayın Müşterimiz;

Amacımız, sizinle birlikte daha iyiye ulaşmak, sizlere daha kaliteli bir hizmet sunabilmektir. Tüm şikayet,öneri ve görüşlerinizi lütfen bizimle paylaşın. Paylaşımlarınız sizlere daha iyi hizmet sunmak için sürdürdüğümüz çalışmalarda bizlere ışık tutacaktır.

Bildirimlerinizi “İletişim Formu” alanından iletebilirsiniz. İletişim formu aracılığı ile ilettiğiniz tüm bildirimler kayıt altına alınmakta ve tarafınızla başvuru numarası paylaşılmaktadır. Bu başvuru numarası ile bildirimlerinizi durumunu “Müracaat Sorgulama” ekranından kolayca takip edebilirsiniz.

Kaydınız ulaştığında tarafınıza bilgilendirme maili gönderilmekte ve titizlikle değerlendirilmektedir. Bildirim konusu incelenerek , ilgili departmanlara yönlendirilmekte ve en kısa sürede yanıt/çözüm açıklaması ile onayınıza sunulmaktadır. Mail aracılığı ile kayıt onayınıza sunulduğunda, çözüm onayını vermeniz durumunda kayıt kapatılır. Onayınıza sunulmuş ancak 5 gün içinde cevap verilmeyen kayıtlar otomatik olarak kapanmaktadır. Kayıt içinde ilettiğiniz kişisel bilgileriniz sadece kaydın ele alınması sürecinde kullanılmaktadır.

Geri bildirimleriniz için şimdiden teşekkür ederiz.

TANIMLAR

  • Şikayet : Kuruluşa ürünler veya Müşteri Memnuniyeti Yönetimi ile ilgili yapılan memnuniyetsizlik ifadesidir.
  • Major olay : Yüksek sayıda kullanıcıyı etkileyen, yüksek etkili olaydır.
  • Acil değişiklik : Problem olması veya hizmet kesintisinin söz konusu olduğu durumlarda gerektiğinde değişiklik akışı açılması ve yazılı  onayı beklenmeden yapılması gereken değişikliklerdir.
  • Acil Sürüm : Acil değişiklik durumlarında acil sürüm gerekliliği oluştuğunda gerçekleşen sürüm değişimidir.